Říjen
7 Zahájení výuky studia Šikulka 0:00
Září
17 Koncert QuantumTet pro FOKUS - Mladá Boleslav 19:00
7 Šporkovy Byšičky - vystoupení QuantumTet 19:30
2 Informativní schůzka rodičů nově přijatých žáků TO, přízemí č. 4 16:30
2 Informativní schůzka rodičů nově přijatých žáků VO, 2. patro č. 21 16:00
2 Informativní schůzka rodičů nově přijatých žáků LDO, přízemí č. 5 15:00
2 Zahájení školního roku 2019/2020 v Lysé nad Labem 8:30 do 15:00
2 Zahájení školního roku 2019/2020 v Kostomlatech (p. uč. Ferles 4.9. ve 14.00 hod.) 8:00 do 11:00
Červen
28 Vydávání vysvědčení v Kostomlatech a Milovicích 8:30 do 11:00
24 do 28 Ředitelské volno pro žáky v Lysé 0:00
21 Vydávání vysvědčení v Lysé 13:00
20 Závěrečný a absolventský koncert v hale ZŠ Kostomlaty 17:00
19 Třídní večer žáků S. Lamoš 18:00
18 Třídní večer žáků V. Podrazila 17:30
16 Koncert k 5. výročí založení sboru Ama musica v evangelickém kostele 17:00
16 Vystoupení sboru Ama musica na Výstavišti 13:00
13 Třídní večer žáků J. Pavlíčka 17:30
12 II. absolventský koncert žáků v sále ZUŠ 18:00
8 Vítání občánků v Milovicích 13:00
7 Třídní večer Vlasty Broučkové v Milovicích 16:00
6 I. absolventský koncert žáků v sále ZUŠ 18:00
6 Závěrečný koncert hudebního a tanečního oboru v Milovicích 17:30
6 Absolventské vystoupení LDO v kině 17:30
5 Třídní večer žáků L. Buka 17:30
5 do 20 Závěrečná výstava VO v galerii Ve sklepě 0:00
4 Závěrečné vystoupení žáků LDO v kině 17:30
1 ZUŠ OPEN - Ama Musica v Senátu 19:00
1 ZUŠ OPEN - Ama Musica v Senátu 11:00
Květen
31 ZUŠ OPEN - Cesta kolem světa - baletní představení v kině 18:00
31 ZUŠ OPEN - koncert Jazz Orchestra před kinem 17:00
31 Oslava 20.výročí pobočky v Kostomlatech nad Labem 17:00
30 Třídní večer žáků H. Votavové 18:30
30 Cesta kolem světa - baletní představení v kině 18:00
29 Třídní večer žáků J. Jehličkové 18:00
25 Lysá žije - vystoupení bubenického souboru na Montmartru 15:00
25 Lysá žije - vystoupení komorních souborů na Montmartru 11:00
25 Lysá žije - Výstava prací VO na Montmartru 11:00
24 Noc kostelů - vystoupení komorního souboru a sboru Voice Boys v kostele sv. Jana Křtitele 18:00
23 Třídní večer žáků E. Belčikové a J. Šťastného 17:00
21 Vystoupení sboru Filiorum Musica na zámku 14:30
17 Třídní večer žáků T. Babinské 17:00
16 Koncert žáků v sále ZUŠ 17:30
15 Koncert k 4. výročí vzniku sboru QuantumTet v evangelickém kostele 19:00
10 Třídní večer žáků L. Čapka 17:00
9 Třídní večer žáků J. Ferlese 17:30
6 Jarní koncert orchestru, komorních souborů a sólistů v sále kina 18:00
3 Třídní večer žáků V. Blažkové 17:00
2 Koncert žáků v sále ZUŠ 17:30
Květen do Červen
21 do 20 Závěrečná a absolventská výstava výtvarného oboru v Milovicích 17:00 do 11:00
9 do 17 Výstava ilustrací a masek v knihovně Lysá nad Labem 10:00 do 17:00
Duben
30 Třídní večer žáků P. Stříbrného 17:00
25 Kytarový seminář Andrea Salceda v 15.00 hod. v sále ZUŠ 15:00
23 Třídní večer M. Sommerové v Milovicích 17:00
23 Třídní večer žáků D. Klána 17:00
18 do 22 Velikonoční prázdniny 0:00
12 Třídní večer žáků V. Andršta 17:00
11 Třídní večer žáků A. Žákové 17:30
11 Třídní večer R. Matějkové a M. Železné v Milovicích 16:30
9 Třídní večer žáků Z. Erbena 17:30
9 do 10 Cukrárna písniček s Inkou Rybářovou 10:30 do 20:00
5 do 6 Klavírní soutěž Broumovská klávesa 15:45 do 20:00
4 Koncert žáků v sále ZUŠ 17:30
4 PRO BOHEMIA Ostrava - pěvecká soutěž 8:00
Duben do Květen
24 do 16 Výstava absolventů VO - Galerie ve sklepě - vernisáž v 17.00 hod. 0:00
Březen
31 Vystoupení LDO v Rodinném centru v Milovicích 15:00
28 Třídní večer žáků O. Konopíkové 17:30
26 Krajské kolo soutěže ve hře na akordeon v Pečkách 8:00
25 Třídní večer E.Váňové na pobočce v Milovicích 17:00
21 Koncert žáků v sále ZUŠ 17:30
18 do 28 Výstava ,,Moře" v Galerii ve sklepě v ZUŠ 13:30 do 18:00
14 Třídní večer žáků E. Váňové a E. Belčikové 17:30
13 Třídní večer žáků K. Novotného 17:30
7 Koncert žáků v sále ZUŠ 17:30
5 Třídní večer žáků L. Sommera 18:00
Únor
18 do 22 Jarní prázdniny 0:00
15 Třídní večer žáků E. Bednářové a V. Fuhrmanové 16:30
14 Koncert žáků v sále ZUŠ 17:30
8 Třídní večer žáků J. Erbenové 17:00
7 Zimní koncert v atriu radnice města Milovice 18:00
7 Třídní večer žáků LDO 17:30
1 Pololetní prázdniny 0:00
Leden
31 Koncert žáků v sále ZUŠ 17:30
24 Školní kolo soutěže ve hře na akordeon a komorní hře, sál ZUŠ 17:30
18 Třídní večer žáků P. Chmelařové a M. Chmelaře 17:00
11 Vystoupení kytarového souboru na Kytarové noci v kině 18:00
Základní umělecká škola Františka Antonína Šporka - idatabaze.cz Základní umělecké školy - idatabaze.cz